Registracija

Žaidėjo vardas ir pavardė *

Gimimo metai *

Tėvų/globėjų kontaktinis telefonas *

Kontaktinis el. pašto adresas

Žaidėjo ūgis

Patvirtinu, kad mano vaiko/globotinio sveikatos būklė atitinka būtinas normas, jam gydytojai leidžia sportuoti, pasižadu nedelsdamas informuoti, jeigu atsiras sveikatos pakitimų, dėl kurių reikėtų nutraukti treniruočių lankymą. Ateityje dėl to nereikšiu jokių pretenzijų „Hockey Punks Academy".

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiekvienas vaikas kaip ir jo kūno sandara skirtingi, bet manome, kad nuo 4 m. amžiaus.
Priimame vaikus nuo 4 iki 12 m. amžiaus. Galime priimti ir vyresnius treniruotėms, tačiau jie negalės dalyvauti varžybose, kadangi nėra jų amžiaus grupės komandos.
Standartiškai skirstome į 2005-2008 m. gimusių, 2009-2011 m. gimusių ir naujokų. Atitinkamo pobūdžio treniruotėms vaikai yra nukreipiami ne tik pagal amžių, bet ir pagal sugebėjimus.
Treniruotės vyksta kasdien. Mažesniesiems metodikoje patariama lankytis 2-3 kartus per savaitę.
Rugsėjo - gegužės mėnesiais treniruojamės Vilniaus “Pramogų Arenoje” (Ąžuolyno 7, Vilnius), birželio mėn. ilsimės, o liepą ir rugpjūtį – Kalnų Parko stadione (Kosciuškos g. 5, Vilnius).
Taip, dalyvaujame Lietuvos pirmenybėse bei kituose turnyruose Lietuvoje ir užsienyje.
Visiems pradedantiems akademija išduoda būtiną ledo ritulio aprangą.
Ledo ritulys yra sveikatai labai naudinga sporto šaka. Kaip ir plaukime, ledo ritulyje stiprėja itin daug raumenų grupių, lavinama koordinacija. Užsiėmimai ant ledo, šaltame ore yra naudingi kvėpavimo takams, per laiką sustiprėja imuninė sistema, pagerėja atsparumas peršalimo ligoms. Ledo ritulininkai neturi daugiau traumų, nei kitų komandinių sporto šakų atstovai.
Treniruočių kaina mėnesiui – 73 eurai, antram tos pačios šeimos vaikui taikoma nuolaida.